Wie wil er op uit met Clemens?

Praktische informatie
Vacature • Structureel werk
Contactpersoon
Vrijwillige Ondersteuning Thuis Carinova
Wat wij bieden
Voorwaarden
#81698
Scan me of ga naar www.deventermaatjes.nl/o/Carinova-Mantelzorgondersteuning/activiteiten/Wie-wil-er-op-uit-met-Clemens/81698 om je aan te melden
Samen een rondje fietsen of een kleine wandeling maken.
Clemens is 80 jaar en slechthorend. Hij woont samen met zijn vrouw, maar heeft een klein netwerk. Hij vindt het leuk om samen met iemand er op uit te gaan. Samen een stukje wandelen of een stukje fietsen en ergens een ijsje eten of genieten van een kopje koffie.
Gerelateerd aan
Over Vrijwillige Thuiszorg Carinova
Vrijwilligers worden ingezet bij mensen met een chronisch ziekte, dementie en een lichamelijke en /of verstandelijke beperking.
Daarnaast zetten wij vrijwilligers in bij de thuisadministratie. De vrijwilligers helpen mensen met geldzaken en administratie op orde te brengen.
De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vrijwilligersvacatures vinden.